• Wpisów:1005
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 14:24
  • Licznik odwiedzin:16 689 / 2614 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Świat, w którym zostałam zmuszona funkcjonować żyje narkotykami, alkoholem, po prostu cudzym nieszczęściem. Wracając ze szkoły, po ciemku, muszę się przeciskać tuż obok setki ludzi pokroju narkomanów. Widząc tych wszystkich biedaków, heroinistów, na głodzie, którzy za herę dadzą się przelecieć – po prostu nie potrafię na to patrzeć. Dla mnie to już jest samo dno. Nie potrafiłabym się tak płaszczyć i upokarzać przed ludźmi. Zero szacunku dla siebie, dla swojego ciała. Ale skoro dzięki temu mają poczuć się lepiej, dostać kolejną porcję tykającej bomby, to czemu nie.
Wzięłabym heroinę tylko w dniu mojego pożegnania ze światem. Spróbowałabym najpierw niucha, żeby pod koniec mieć coś z tego, na co tyle lat pracowałam, a potem, gdy to wymarzone, choć sztuczne i wyimaginowane szczęście nadejdzie, trwałabym w nim, nie przejmując się niczym i nikim. I tak przez jakiś czas. Jednak po tej imitacji ekstazy bez żadnych oporów wstrzyknęłabym sobie dawkę śmiertelną do żył. Chwila totalnej dezorientacji, cicha radość, ukryta tęsknota, nie wiadomo za czym i ból, przede wszystkim ból. Przeszyłby całe moje ciało, pewnie zapociłabym się i taka śmierdząca i bezsilna zeschłabym na końcu jakiegoś ślepego zaułka, nie czując już nic. Pewnie ktoś by mnie znalazł nazajutrz bądź za tydzień. Napisał artykuł do gazety. Temat na okładkę, sensacja. Ale nie byłabym narkomanką, nigdy tego nie chciałam, byłabym po prostu osobą, której życie nie raz dowaliło i która z braku jakiejkolwiek pomocy postanowiła skończyć to ziemskie cierpienie. Bez pożegnalnego listu, bez wyjaśnień, ktoś powie: bez powodu.
 

eventer
 
fretkovva
 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
Skutkiem prawdziwego szczęścia nie jest uśmiech na ustach, lecz radość w oczach.


Jest taka jedna zasada w miłości: wszystko jest wszystkim, a zdrada to zdrada.Masz coś w sobie, co nie pozwala mi Cię skreślić, choć dziś myślę o Tobie tylko w czasie przeszłym.


Najbardziej wkurza mnie to, że pomagam innym, a sobie nie potrafię.


" I wiesz co mnie boli? Że w głowach się pierdoli "

 

eventer
 
fretkovva
 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
  • awatar perwersyjnaa: ale znając życie, nigdy tak się nie stało a jej starania poszły na marne.
  • awatar YourFashion ♥: HEJ:) Ruszyło u mnie rozdanie kosmetyków i biżuterii. Szanse wygrania konkursu są bardzo duże. Zapraszam!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

eventer
 
fretkovva
 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 


MusicPlaylist
Music Playlist at MixPod.com